בעידן בו קשה לנו לסמוך אנשים, אנו מעדיפים לשמור את הפריטים החשובים והיקרים לליבנו בתוך כספת משוריינת, ובצדק

.

בעידן הטכנולוגי של ימינו, מיוצרות כספות רבות בעלות מיגון שונה אשר מקשה על פריצתן בעתיד. סיטואציה בה הכספת שברשותכם אינה נפתחת עוד, אם בשל העובדה ששכחתם את קוד הכספת או כל סיבה אחרת, אינה נעימה ולעיתים אף מלחיצה. אנחנו מודעים לכך ובדיוק בשל סיבות אלו ואחרות חברת מנעולי מעיין תספק לכם שרותי פריצת כספות עם הטכנולוגיה והמכשור מהמתקדמים בשוק הישראלי !!!.

תחום זה מתפתח כל העת בהתאם להתפתחות הטכנולוגית ואנו מתעדכנים ללא הרף ונשארים עם האצבע על הדופק ובערנות מלאה אחר העדכונים והשכלולים בתחום.

פורצים עבורכם עתיד חדש

המחשבה כי אם מנעולן מצליח לפרוץ כספת, אין כספת זו בטיחותית דיה, היא חשיבה מוטעית מיסודה. לא כל מנעולן יודע ומסוגל לפרוץ כל כספת ועל כן חברתנו מחזיקה ומכשירה מנעולנים  מיומנים ובעלי ניסיון רב, מתחום פריצת הכספות.

 קיים מגוון רב של כספות אשר אופן נעילתן שונה, לרבות כספת בעלת קוד סודי אותו יודעים רק בעלי הכספת ומי מטעמם, כספות הנפתחות באמצעות מפתח או כרטיס חכם, כספות נוספות אשר נפתחות רק על ידי זיהוי קולי , טביעת אצבע ואף סריקת העין. אנו התמקצענו בכל סוגי הכספות ואנו מיומנים לפרוץ כל כספת, גם אם מדובר בכספת מורכבת ביותר. כל כספת אשר איתה נתמודד תפתח בסופו של תהליך ואין אנו מפחדים מאתגרים.

כל אחד והכספת שלו

תפקידה של הכספת היא להעניק לבעליה ביטחון כי הכסף או הרכוש שברשותו בטוח מאחורי סורג ובריח. אין זה סוד כי בכספת דברים יקרי ערך אשר חלילה לנו שיפלו לידיים זרות. צוות המנעולנים שלנו הינו מקצועי, מיומן ואולי החשוב מכל: אמין. כל אחד מן המנעולנים, ללא יוצא מן הכלל, אוחז בתעודת יושר כדין וכדת אשר הונפקה על ידי משטרת ישראל.

חברתנו מחזיקה במלאי רחב של כספות ,וברשותנו רשיון המאושר ע"י כל חברות הביטוח.

ניתן לקבל הצעות מחיר לפי דרישת חברת הביטוח,בין השעות 8 בבוקר עד 5 אחה"צ.

מומלץ להעביר דרישת מיגון של חברת הביטוח בפקס:02-500-1853

משרד:02-561-3424

נייד:050-688-3334

 .

 

 

 

Go to top