החלפת מנעולים

דרישת לקוח לפעולה של החלפת מנעולים, מתרחשת בעיקר בשל העובדה שהלכו המפתחות לאיבוד, חור המנעול אינו מגיב למפתח, התרחשה פריצה למבנה, המפתח נשבר בחור המנעול, או לחילופין שבק המנעול בשל בלאי סביר. עבודת החלפת המנעולים בדלתות הבית או המשרד, אינה מסובכת ואורכת זמן קצר יחסית. הצוות המקצועי שלנו, מבצע עבודה מקצועית תוך פרק זמן קצר מאוד, מהרגע בו התקבלה קריאה ועד הרגע בו סיים המנעולן את עבודתו.

החלפת מנעולים- מנעולי מעיין עובדים בלי שעות

אנחנו מבצעים החלפת מנעולים בכל שעות היממה ובכל יום ימות השנה אנו עומדים לרשותכם בשעות הקטנות של הלילה, בחגים ושבתות. ניסיון רב השנים של צוות העובדים ובעלי החברה, מוכיח את עצמו כיום. 

כל מנעולן אשר יגיע לבצע החלפת מנעולים הינו מורשה לביצוע הפעולה, לאחר שעבר הסמכה ועמד בכל הקריטריונים של אגוד המנעולנים..

אמינות ואיכות ללא תחרות

עיסוק במנעול ביתכם הפרטי או משרדכם, גם אם לשם החלפה, דורש אמינות רבה. צוות המנעולנים שלנו, (ללא יוצא מהכלל), אוחז בתעודת יושר עדכנית מידי משטרת ישראל. ביצוע של החלפת מנעולים יתבצע מולכם תוך כדי שאנו פותחים אריזה חדשה בעלת צילינדר וצרור מפתחות. צרור המפתחות יימסר לידיכם ישירות. הצילינדרים והמנעולים אותם נחליף בדלתכם , הם איכותיים ובהתאם לדרישתכם. במידת הצורך יבצע צוות המנעולנים תיקון בלבד ללא החלפת מנעול, וזאת בהתאם לבעיה שאובחנה. כמו כן ניתן לבצע תיקונים בלבד בצילינדרים.

לכל דלת המנעול שלה

תחום המנעולים מתפתח כל העת ומידי שנה מיוצרים מנעולים חדשים רבים בהתאם להתקדמות הטכנולוגיה. ההשקעה היום במנעול תחסוך מכם הוצאה בלתי צפויה בעתיד. הבחירה בסוג המנעול שיוצר על ידי חברה שונה, רצוי שתתבצע בהתאם להמלצות ע"י המנעולן, כמו גם איכות המנעולים..

המחיר כן קובע

מנעולים רבים נמכרים במשק הישראלי ולכל מנעול יש את רמת ההגנה אותה הוא יודע לספק. הבחירה שלכם במנעול, תתבצע בהתאם לתקציב אותו אתם מקציב לכך. לכל מנעולן אשר יגיע אל ביתכם יש מגוון מנעולים במגוון מחירים ועליכם תוטל ההחלטה באשר למנעול שיוחלף. ישנן מערכות נעילה רבות ומגוונות, ישנן מערכות נעילה מתוחכמות וישנן כאלו המוגדרות כפשוטות יותר. מומלץ שבחירת המנעול תתבצע בהתאם למנעול אשר יבטיח לכם שקט נפשי. אנחנו מבטיחים לכם מנעולים מקוריים, ייעוץ מקצועי, ועבודה מהירה בכל שעות היממה.

קווי הטלפון שלנו פתוחים לשרותכם, כדי שאנו נוכל לסגור עבורכם את דלת ביתכם

ניתן לקבל את שרות חברתנו 24 שעות סביב השעון !!!

משרד:02-561-3424

נייד:050-688-3334.

השקט שלך זה הבטחון שלנו !

תמיד אתך מנעולי מעייןGo to top