מנעולן לבית ולמשרד

החלפת מנעולים

דרישת לקוח לפעולה של החלפת מנעולים, מתרחשת בעיקר בשל העובדה שהלכו המפתחות לאיבוד, חור המנעול אינו מגיב למפתח, התרחשה פריצה למבנה, המפתח נשבר בחור המנעול, או לחילופין שבק המנעול בשל בלאי סביר. עבודת החלפת המנעולים בדלתות הבית או המשרד, אינה מסובכת ואורכת זמן קצר יחסית. הצוות המקצועי שלנו, מבצע עבודה מקצועית תוך פרק זמן קצר מאוד, מהרגע בו התקבלה קריאה ועד הרגע בו סיים המנעולן את עבודתו.

החלפת מנעולים- מנעולי מעיין עובדים בלי שעות

אנחנו מבצעים החלפת מנעולים בכל שעות היממה ובכל יום ימות השנה אנו עומדים לרשותכם בשעות הקטנות של הלילה, בחגים ושבתות. ניסיון רב השנים של צוות העובדים ובעלי החברה, מוכיח את עצמו כיום. 

כל מנעולן אשר יגיע לבצע החלפת מנעולים הינו מורשה לביצוע הפעולה, לאחר שעבר הסמכה ועמד בכל הקריטריונים של אגוד המנעולנים..

אמינות ואיכות ללא תחרות

עיסוק במנעול ביתכם הפרטי או משרדכם, גם אם לשם החלפה, דורש אמינות רבה. צוות המנעולנים שלנו, (ללא יוצא מהכלל), אוחז בתעודת יושר עדכנית מידי משטרת ישראל. ביצוע של החלפת מנעולים יתבצע מולכם תוך כדי שאנו פותחים אריזה חדשה בעלת צילינדר וצרור מפתחות. צרור המפתחות יימסר לידיכם ישירות. הצילינדרים והמנעולים אותם נחליף בדלתכם , הם איכותיים ובהתאם לדרישתכם. במידת הצורך יבצע צוות המנעולנים תיקון בלבד ללא החלפת מנעול, וזאת בהתאם לבעיה שאובחנה. כמו כן ניתן לבצע תיקונים בלבד בצילינדרים.

לכל דלת המנעול שלה

תחום המנעולים מתפתח כל העת ומידי שנה מיוצרים מנעולים חדשים רבים בהתאם להתקדמות הטכנולוגיה. ההשקעה היום במנעול תחסוך מכם הוצאה בלתי צפויה בעתיד. הבחירה בסוג המנעול שיוצר על ידי חברה שונה, רצוי שתתבצע בהתאם להמלצות ע"י המנעולן, כמו גם איכות המנעולים..

המחיר כן קובע

מנעולים רבים נמכרים במשק הישראלי ולכל מנעול יש את רמת ההגנה אותה הוא יודע לספק. הבחירה שלכם במנעול, תתבצע בהתאם לתקציב אותו אתם מקציב לכך. לכל מנעולן אשר יגיע אל ביתכם יש מגוון מנעולים במגוון מחירים ועליכם תוטל ההחלטה באשר למנעול שיוחלף. ישנן מערכות נעילה רבות ומגוונות, ישנן מערכות נעילה מתוחכמות וישנן כאלו המוגדרות כפשוטות יותר. מומלץ שבחירת המנעול תתבצע בהתאם למנעול אשר יבטיח לכם שקט נפשי. אנחנו מבטיחים לכם מנעולים מקוריים, ייעוץ מקצועי, ועבודה מהירה בכל שעות היממה.

קווי הטלפון שלנו פתוחים לשרותכם, כדי שאנו נוכל לסגור עבורכם את דלת ביתכם

ניתן לקבל את שרות חברתנו 24 שעות סביב השעון !!!

נייד:050-4348585.

השקט שלך זה הבטחון שלנו !

תמיד אתך מנעולי מעיין 

 

פריצת כספות בירושלים

בעידן בו קשה לנו לסמוך אנשים, אנו מעדיפים לשמור את הפריטים החשובים והיקרים לליבנו בתוך כספת משוריינת, ובצדק

בעידן הטכנולוגי של ימינו, מיוצרות כספות רבות בעלות מיגון שונה אשר מקשה על פריצתן בעתיד. סיטואציה בה הכספת שברשותכם אינה נפתחת עוד, אם בשל העובדה ששכחתם את קוד הכספת או כל סיבה אחרת, אינה נעימה ולעיתים אף מלחיצה. אנחנו מודעים לכך ובדיוק בשל סיבות אלו ואחרות חברת מנעולי מעיין תספק לכם שרותי פריצת כספות עם הטכנולוגיה והמכשור מהמתקדמים בשוק הישראלי !!!.

תחום זה מתפתח כל העת בהתאם להתפתחות הטכנולוגית ואנו מתעדכנים ללא הרף ונשארים עם האצבע על הדופק ובערנות מלאה אחר העדכונים והשכלולים בתחום.

פורצים עבורכם עתיד חדש

המחשבה כי אם מנעולן מצליח לפרוץ כספת, אין כספת זו בטיחותית דיה, היא חשיבה מוטעית מיסודה. לא כל מנעולן יודע ומסוגל לפרוץ כל כספת ועל כן חברתנו מחזיקה ומכשירה מנעולנים  מיומנים ובעלי ניסיון רב, מתחום פריצת הכספות.

 קיים מגוון רב של כספות אשר אופן נעילתן שונה, לרבות כספת בעלת קוד סודי אותו יודעים רק בעלי הכספת ומי מטעמם, כספות הנפתחות באמצעות מפתח או כרטיס חכם, כספות נוספות אשר נפתחות רק על ידי זיהוי קולי , טביעת אצבע ואף סריקת העין. אנו התמקצענו בכל סוגי הכספות ואנו מיומנים לפרוץ כל כספת, גם אם מדובר בכספת מורכבת ביותר. כל כספת אשר איתה נתמודד תפתח בסופו של תהליך ואין אנו מפחדים מאתגרים.

כל אחד והכספת שלו

תפקידה של הכספת היא להעניק לבעליה ביטחון כי הכסף או הרכוש שברשותו בטוח מאחורי סורג ובריח. אין זה סוד כי בכספת דברים יקרי ערך אשר חלילה לנו שיפלו לידיים זרות. צוות המנעולנים שלנו הינו מקצועי, מיומן ואולי החשוב מכל: אמין. כל אחד מן המנעולנים, ללא יוצא מן הכלל, אוחז בתעודת יושר כדין וכדת אשר הונפקה על ידי משטרת ישראל.

חברתנו מחזיקה במלאי רחב של כספות ,וברשותנו רשיון המאושר ע"י כל חברות הביטוח.

ניתן לקבל הצעות מחיר לפי דרישת חברת הביטוח,בין השעות 8 בבוקר עד 5 אחה"צ.

מומלץ להעביר דרישת מיגון של חברת הביטוח בפקס:02-500-1853

משרד:02-561-3424

נייד: 0504348585

©2021 מנעולן בירושלים | מנעולי מעיין